Uroczystości

UROCZYSTOŚCI

Wesele, chrzciny, komunia, spotkanie rodzinne, rocznica, wieczór panieński czy kawalerski? Świętuj z nami w restauracji i pozwól nam się ugościć w hotelu.

JAKOŚĆ

Współpracujemy ze sprawdzonymi i znanymi dostawcami oraz skrupulatnie wybieramy najlepsze produkty.

Z SERCEM

Spotkasz się u nas z profesjonalistami, którzy wiedzą jak ważne dla Ciebie jest Twoje wydarzenie i zadbają o najlepszą obsługę!

WYJĄTKOWE MIEJSCE

Połącz komfortowy pobyt w hotelu z wiejską sielanką w karczmie

WESELA

Nasi Szefowie kuchni pamiętają, że to najważniejsza chwila w życiu, menadżerzy pamiętają jaki to dla Ciebie stres, a kelnerzy wiedzą, że sprawna obsługa jest najważniejsza. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj ze świetnej oferty oraz promocji na gratisowe pokoje hotelowe dla Twojej rodziny.

IMPREZY RODZINNE

Zorganizujemy każdą imprezę rodzinną, tak jak sobie tego życzysz. Dostosujemy do Twoich potrzeb menu i sprawimy, że wyjdziesz od nas zadowolony!

CHRZCINY I KOMUNIE

Od wielu lat profesjonalnie organizujemy chrzciny i komunie, mamy przygotowane eleganckie menu w którym zarówno dorosły jak i dziecko znajdzie coś dla siebie. Możesz wybrać pomiędzy wiejskim wystrojem karczmy a eleganckimi salami w hotelu.

WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE

Połącz zabawę nad ogniskiem, dzień na skuterach wodnych i aktywny odpoczynek z gorącą imprezą w naszym klubie "Silver Club" w Hotelu Folwark. Puść muzykę ze swojego telefonu na profesjonalnym sprzęcie grającym i skosztuj menu skomponowanego na takie luźne okazje.

510 066 163

info@klepisko.pl