KARCZMA KLEPISKO

PYSZNE JEDZENIE, STYLOWE WNĘTRZE, czyli KARCZMA w nowej odsłonie!

KARCZMA KLEPISKO to znakomita kuchnia pełna regionalnych przysmaków, z wnętrzami pełnymi ciepłego, domowego ogniska z różnorodną żywą muzyką, terenem grillowym, skansenem wsi polskiej oraz Wyspą Piratów i mini-zoo dla małych poszukiwaczy przygód.

UDOGODNIENIA

Słowiańska karczma i teren mieszczący do 600 osób

Karczma Klepisko i jej imponujących rozmiarów sala główna oraz wiaty na terenie grillowym pomieszczą niemalże każdy event.

Teren grillowy

Na terenie grillowym czeka na Ciebie multum atrakcji: ognisko, piracki plac zabaw, mini-zoo, skansen wsi polskiej, wiaty z grillami i piękna roślinność.

Bliskoć Zalewu Zegrzyńskiego

Znajdujemy się rzut beretem od plaży miejskiej i molo oraz wielu wypożyczalni sprzętów wodnych.

Hotel na terenie kompleksu

Nasz 3-gwiazdkowy hotel to idealne miejsce na wakacje dla Twojej rodziny, weekendowy wypoczynek za miastem oraz profesjonalną konferencję w malowniczych okolicach zalewu.

Idealne miejsce dla Rodzin z dziećmi

Pokoiki i kąciki dziecięce, menu dla dzieci, wyposażenie Karczmy i Hotelu oraz rodzinny i sielankowy charakter naszego ośrodka ułatwią i umilą Twój pobyt.

Mini zoo i piracki plac zabaw

Niech Twoje dziecko poczuje się jak pirat, zobaczy na własne oczy skansen i to jak wyglądała kiedyś wieś. Kucyk Dolar i owieczka Dolly, również sprawią, że zobaczysz uśmiech na buzi swojego dziecka.

MENU

Zobacz menu w nowej odsłonie

WNĘTRZE KARCZMY I TEREN GRILLOWY

Nowe wnętrze, nowa załoga, nowe pomysły

Dla moich córeczek niewątpliwą atrakcją było sąsiedztwo zwierząt hodowlanych, przy których spędzały każdą wolną chwilę. Atrakcyjny i bezpieczny plac zabaw był niewątpliwym atutem, natomiast mnie urzekła klimatyczna karczma Klepisko. Wyjazd udany!
Agnieszka
Opinia Booking
Fantastyczny! Lokalizacja tuż przy plaży, bilard, teren ośrodka, czystość i drzewo w recepcji.
Kamila
Opinia Booking