DLA BIZNESU

Zajmujemy się profesjonalną organizacją konferencji, imprez firmowych, integracji i pikników! Czekają na Ciebie również atrakcje teambuildingowe, wodne i sportowe!

LOKALIZACJA

Jesteśmy pierwszym ośrodkiem wypoczynkowym od strony Warszawy nad Zalew Zegrzyńskim!

WODA

Znajdujemy rzut beretem od plaży miejskiej i molo w Nieporęcie oraz wielu wypożyczalni sprzętów wodnych.

WYJĄTKOWE MIEJSCE

Połącz komfortowy pobyt w hotelu z wiejską sielanką w karczmie

KONFERENCJE

Obiekt posiada profesjonalne zaplecze konferencyjne aby każdy nasz gość mógł połączyć przyjemne z pożytecznym. Na klimatyzowanych, zaciemnionych salach, wyposażonych w flipcharty i rzutniki jest łącznie ponad 200 miejsc.

IMPREZY FIRMOWE

Wieczorem, zmień otoczenie z biznesowego na wiejską sielankę i odpręż się na hucznej imprezie w Karczmie Klepisko! Zaprosimy na Twoją kolację ludowy zespół taneczny, zorganizujemy kasyno albo przygotujemy pokaz barmański połączony z degustacją.

PIKNIKI

Duży piknik nie musi się odbywać na polu! Może się odbyć u nas pod drewnianymi wiatami, w pięknym ogrodzie, nad stawikiem i przy płonącym ognisku. Ugościmy nawet kilkaset osób.

SPORTY WODNE

Skorzystaj z bliskości wody i wynajmij superszybką motorówkę, skutery albo nawet mały statek. Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

EVENTY

Chcesz zintegrować zespół? Możemy Ci zaproponować teambuilding, escape roomy, megapiłkarzyki, paintball, tuning maluchów i wiele innych świetnych atrakcji.

501 937 399

marketing@folwarkklepisko.pl